RC LETADLOVÁ LOĎ - NEPLAVE DO BYTU

Editovat/smazat/topovat »

RC LETADLOVÁ LOĎ - NEPLAVE DO BYTU

Cena:999 Kč
Datum vložení:28.10.2017 13:59
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel Hron
Telefon:603417122

Odpovědět na inzerát »

RC letadlová loď. Tato loď není určena na vodu, ale do bytu !!!! jezdí, má kolečka. Délka 110 cm. Vysílačkou se dá ovládat, jízda dopředu, dozadu, doprava, doleva, otáčení děla + střelba, start helikoptéry, látá kolem své osy, radary se točí, výstražné alarmy. pojezdová dráha svítí. K lodi jsou dodány letadla, vojáci, voj. technika. Součástí potrhaná krabice, nabíječka, baterie, RC,vysílačka. Rád bych předal v Praze 6. Poštou za 250 Kč. mob. 603417122 Vhodný vánoční dárek, loď je limitovaná série.

Galerie k inzerátu - RC LETADLOVÁ LOĎ - NEPLAVE DO BYTU

Odpovědět na inzerát RC LETADLOVÁ LOĎ - NEPLAVE DO BYTU

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK