RC letadlo FPV Raptor 2m EPP Volantex

Editovat/smazat/topovat »

RC letadlo FPV Raptor 2m EPP Volantex

Cena:4 000 Kč
Datum vložení:20.08.2019 13:30
Okres:Jičín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Hlava
Telefon:608714639

Odpovědět na inzerát »

Prodám dvě sady letadla FPV Raptor Volantex, druhá záložní sada je bez hlavního křídla. Velmi dobrý stav, bez viditelných nedostatků. Rozpětí 2 metry. Jedna sada je s motorem AXI 2814/12, KV 1390 Gold Line, (ten samotný stojí 2000,-). Uvedená cena je za obě letadla s letovou elektronikou (serva, regulátory, motory). Trup je plastový, nabízí spoustu místa na elektroniku. Volitelně prodám i s autopilotem a skvělou telemetrií RVOSD gen 3 s infrasnímači a FPV výbavou na 900 MHz - kamerka Sony se servo otáčením, výkonný vysílač, 4 kanálový přijímač (až 4 signály), přídavnou anténu 12dB, stereo FPV brýle (vhodné i k sledování 3D filmů), monitor, kabeláž. Tato kompletní výbava 4500,- navíc. Momentálně je vše zabudováno v letadle. Případně možno dodat i přijímač Orange 2,4 GHz nebo Multiplex 35MHz. Podrobnosti, dokumentace a více parametrů a fotek poskytnu v případě vážného zájmu mailem nebo po telefonu.

Galerie k inzerátu - RC letadlo FPV Raptor 2m EPP Volantex

Odpovědět na inzerát RC letadlo FPV Raptor 2m EPP Volantex

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK