Rám ve stylu TBS discovery

Editovat/smazat/topovat »

Rám ve stylu TBS discovery

Cena:300 Kč
Datum vložení:07.10.2016 06:31
Okres:Kladno
Kontaktní údaje: 
Jméno:David
Telefon:608736200

Odpovědět na inzerát »

Nabízím použitý, ale velmi zachovalý rám po vzoru TBS discovery. Rám je ručně vyřezaný ze sklotextitu, lakovaný kvalitním oděruvzdorným černým lakem. Díky použitému materiálu je velice bytelný. Rozměry jsou ve fotkách. Vzhledem k tomu, že je ručně vyřezán, rozměry nejsou zcela přesně na mm, ale místy jsou menší odchylky. Létal jsem s nim nějakou dobu a na letových vlastnostech to není poznat. Sloupky jsou z hliníku. Rozměry děr na ramena jsou vyvrtány pro šrouby 2,5 mm.

Galerie k inzerátu - Rám ve stylu TBS discovery

Odpovědět na inzerát Rám ve stylu TBS discovery

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK