R/C vrtulník T-40 MJX

Editovat/smazat/topovat »

R/C vrtulník T-40 MJX

Cena:1 000 Kč
Datum vložení:21.02.2014 11:43
Okres:Sokolov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Riedl
Telefon:725843123

Odpovědět na inzerát »

Prodám málo používaný,momentálně letu neschopný vrtulník. Buď na náhradní díly či po opravě na normální létání. Helikoptéra byl kupovaná v prosinci 2012,tudíž ještě v záruce.Ovladač s akumulátorem v helikoptéře jsou funkční ! Utržený ocas a zohýbané horní kyvadélko.Helikoptéra má funkci nahrávání za letu. Do kamery na helikoptéře se zasune microSD a na ovladači se spouští nahrávání. Možnost nastavit na fotografování. Tento komplet za 1000 Kč. Původní cena se pohybovala kolem 4000 Kč. O ceně jsem schopen jednat.

Galerie k inzerátu - R/C vrtulník T-40 MJX

Odpovědět na inzerát R/C vrtulník T-40 MJX

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK