Prodám vrtulník Walkera CB 180 D

Editovat/smazat/topovat »

Prodám vrtulník Walkera CB 180 D

Cena:2 150 Kč
Datum vložení:09.03.2016 20:46
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Jelínek
Telefon:608782780

Odpovědět na inzerát »

Prodám v nadpisu jmenovaný vrtulník. 4x ve vzduchu. Poslední 2 roky již pouze uskladněný v krabici. Na modelu jsou kovové lyžiny dělané na zakázku výrobcem RC modelů v Kutné Hoře, nové náhradní listy hlavního rotoru. Obsahuje model jako takový, nabíječku s baterií a vysílač. Model je v dobrém stavu, avšak při posledním letu a pádu nejspíš odešlo jedno z dvojice serv, které jsem již nenahrazoval novým, k provozu je tedy nutná tato investice. Vše je možné si prohlédnout a ozkoušet. Kvůli špatnému servu by bylo lepší osobní setkání, aby nedošlo k jakémukoliv nedorozumění. O ceně jsem ochoten jednat. K vidění či předání v Praze, Kutné Hoře a Zruči nad Sázavou - záleží ovšem na předchozí domluvě.

Galerie k inzerátu - Prodám vrtulník Walkera CB 180 D

Odpovědět na inzerát Prodám vrtulník Walkera CB 180 D

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK