Prodám EASYCOPTER V6 Luxe 2.4GHz MODE 1

Editovat/smazat/topovat »

Prodám EASYCOPTER V6 Luxe 2.4GHz MODE 1

Cena:2 490 Kč
Datum vložení:16.09.2014 13:14
Okres:Tábor
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel Kubíček
Telefon:728300980

Odpovědět na inzerát »

+spoustu ND (včetně druhého vysílače a nabíječe) U vrtulníku je opravovaný-lepený ocasní nosník- nový nepoužitý je součástí prodávaných ND). Pozn.: Pokud si přikoupíte sadu el. motorů (499,-) a přijímač (999,- např u Avanti),snadno smontujete druhý vrtulník EASYCOPTER V6 včetně vysílače. Jediné, co je nutno dokoupit ihned k létání s EASYCOPTERem jsou baterie, ty které s vrtulníkem zašlu, jsou již na konci životnosti a poslouží pouze ke kontrole funkcí vrtulníku. Viz foto a další dotazy mailem či telefonicky. Cena včetně dobírky 2490,- Kč.

Galerie k inzerátu - Prodám EASYCOPTER V6 Luxe 2.4GHz MODE 1

Odpovědět na inzerát Prodám EASYCOPTER V6 Luxe 2.4GHz MODE 1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK