prodám autopilot Arducopter 2.8 s příslušenstvím

Editovat/smazat/topovat »

prodám autopilot Arducopter 2.8 s příslušenstvím

Cena:1 800 Kč
Datum vložení:29.06.2017 23:51
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel Špaček
Telefon:604155643

Odpovědět na inzerát »

Prodám autopilot Arducopter 2.8 (na antivibračním rámu) s GPS modulem NEO 6M/ kompas s držákem, součástí nabídky je power modul pro měření napětí a proudu, 3DR telemetrický modul 433MHz pro dálkovou komunikaci s autopilotem (například let podle tzv. waypointů - lze pomocí Android aplikace spojit s telefonem), pitotova trubice pro měření vzdušné rychlosti. Autopilot APM je nastaven pro copter F450, ale v závislosti na zvoleném firmwaru je leze použít pro coptery, letadla, vrtulníky nebo rc auta/lodě. Vše téměř nepoužívané cca 1 rok staré.

Galerie k inzerátu - prodám autopilot Arducopter 2.8 s příslušenstvím

Odpovědět na inzerát prodám autopilot Arducopter 2.8 s příslušenstvím

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK