Oblíbený střední vrtulník CENTRINO S39 2,4Ghz

Editovat/smazat/topovat »

Oblíbený střední vrtulník CENTRINO S39 2,4Ghz

Cena:999 Kč
Datum vložení:09.06.2016 21:48
Okres:Blansko
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tereza Krytinářová
Telefon:721 434 682

Odpovědět na inzerát »

Nabízím úplně NOVÝ, NEROZBALENÝ vrtulník CENTRINO, který jsem chtěla dát příteli k Vánocům, nakonec jsem se rozhodla že počkám do narozenin a přehodnotila to tak, že už by z něj neměl radost. SYMA S39 je střední dvourotorový vrtulník vhodný pro úplné začátečníky. Ovládání na 2,4Ghz umožňuje lety ve v domácím i venkovním prostředí s dostatečným dosahem. Jedná se o koaxiální RC model vrtulníku, je třeba létat za naprostého bezvětří. Vysílačka je vybavena režimem letu pro klidný a agresivnější styl letu. RC modely vrtulníku S37 je tedy skvělá varianta pro úplného začátečníka. Součástí balení je vše co potřebujete k letu chybí jen baterie do ovladače. POKUD MÁTE V PLÁNU INVESTOVAT DO JINÉHO RC MODELU/VÝROBKU. NEVÁHEJTE SE NA MĚ OBRÁTIT PRO SLEVU 200,- (při nákupu nad 1200,-) :-)

Galerie k inzerátu - Oblíbený střední vrtulník CENTRINO S39 2,4Ghz

Odpovědět na inzerát Oblíbený střední vrtulník CENTRINO S39 2,4Ghz

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK