MJX Bugs 3

Editovat/smazat/topovat »

MJX Bugs 3

Cena:4 500 Kč
Datum vložení:16.09.2018 19:02
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr
Telefon:604538510

Odpovědět na inzerát »

Prodám novou quadrocoptéru MJX Bugs 3.RTF set,tedy ihned připravený k letu.Pouze vybalena za účelem odzkoušení.Velmi stabilní a hodný stroj,doporučuji i pro nezkušené začátečníky.Origo krabice.Mohu předvést v letu,popř.zaslat video z létání.Pozor:Ktomu 3 krát nová lipol 2s 1800mAh.Střídavé motory,takže 30 min.pohodového letu.Držák kamery i nabíječka součástí.Nabíječkou lze nabíjet všechny 3 baterie najednou.Stiskem jednoho tlačítka lze dělat velmi efektní přemety.Jen hodnota aku. je 1500 kč. Cena 4500,lze o ní jednat.

Galerie k inzerátu - MJX Bugs 3

Odpovědět na inzerát MJX Bugs 3

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK