MiniTitan E325

Editovat/smazat/topovat »

MiniTitan E325

Cena:4 000 Kč
Datum vložení:22.09.2013 18:21
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Štěpán Synek
Telefon:739552104

Odpovědět na inzerát »

Prodám elektro vrtulník Thunder Tiger Mini Titan E325. Vrtulník je v pěkném letuschopném stavu. Originální regulátor ACE BLC40, gyro Futaba GY401, výkonější motor Turnigy 2836-3700. Na cyklice digitální serva HD s kovovými převody, na vrtulce rychlé digitální INO-LAB D201HB. Kovová cyklika a kovové přepákování vrtulky. Uhlíkové listy. Prodávám bez přijímače a akumulátoru. Přidám doma dělanou krabici na transport. Možná najdu ještě jedny náhradní listy a nějaké ND. S vrtulníkem jsem delší dobu nelétal a musel bych se znovu učit.. Prodávám hluboko pod cenou investovaných prostředků. Ideální jako první model po dvourotoráku.

Galerie k inzerátu - MiniTitan E325

Odpovědět na inzerát MiniTitan E325

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK