Kamion Tamiya Ford Aeromax + dárek

Editovat/smazat/topovat »

Kamion Tamiya Ford Aeromax + dárek

Cena:35 000 Kč
Datum vložení:14.10.2017 14:04
Kontaktní údaje: 
Jméno:Josef
Telefon:604626859

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC truck kamion Tamiya Ford Aeromax. Kamion obsahuje elektronickou multifunkční řídící jednotku. Lak karoserie při různých úhlech pohledu mění barvu /modro-zeleno-fialová barva/. Rc souprava Carson Reflex Stick 6 channel. K tomu ještě vlek, originál Tamiya, výsuvné elektronické nohy. Druhý vlek je potřeba do upravit. K tomu přidám jako dárek motor.člun (dvoumotorový), plachetnice s přidaným motorem s vrtulí pro bezvětří (doba plavby 3-5hod.), vrtulník Easy Copter metal a nový nelítaný micro vrtulník Scorpio 1:10.

Galerie k inzerátu - Kamion Tamiya Ford Aeromax + dárek

Odpovědět na inzerát Kamion Tamiya Ford Aeromax + dárek

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK