Immersion Vortex 285

Editovat/smazat/topovat »

Immersion Vortex 285

Cena:7 800 Kč
Datum vložení:01.10.2016 19:38
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel IZERA
Telefon:604661094

Odpovědět na inzerát »

Závodní drone pro nadšence. Jakýkoli příjimač s podporou PPM je použitelný. Automatické nastavení přes OSD, nepotřebujete počítač. Použitý, ale plně funkční. Díky sklopným ramenům je snadno přenositelný, vydrží opravdu mnoho. Super pro začátečníky. Vše je v pouzdře které nezabere moc místa. LED panel s možností změny barev. Nejnovější FW, přidané přistávací nohy. Set se všemi plastovými náhradními díly. Náhradní základní deska - funkční, ale s utrženým USB konektorem. Držáky na kameru. Kamera Mobius copy - tedy neoriginál, ale nahrává dobře. Náhradní vrtule. Spyronet anténa. Bez přijímače. Tři 4S baterie. 2x 1800mAh a jednou 1300 mAh. Jsou tak v polovině životnosti. V případě zájmu mohu prodat i komplet s vysílačkou Futaba T8FG, FPV monitorem a příjmačem připravený rovnou k letu. Cena + 6 500 Kč. Kromě nabíječky za pár set korun už nebudete potřebovat nic navíc a jen létáte.

Galerie k inzerátu - Immersion Vortex 285

Odpovědět na inzerát Immersion Vortex 285

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK