Hpi Bullet ST 3.0

Editovat/smazat/topovat »

Hpi Bullet ST 3.0

Cena:8 500 Kč
Datum vložení:30.12.2019 19:33
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Pradáč
Telefon:774601980

Odpovědět na inzerát »

Prodám svého Bulleta s příslušenstvím(2xžhavítko s nabiječkou, klíč na svíčku, 2x svíčky, afterrun olej, olej na filtr, 4x vložky filtru, teploměr, pružné podložky, různé náhradní šroubky,2x těsnění pod výfuk, pružinku spojky, ložiska, 500ml nádobka na palivo, cca 0,5l paliva 25%. Vyjeto kolem 5 litru paliva O auto je ve velmi dobrém stavu. Pečlivě o něj staráno. Disk jsou stříklé barvou odolávající palivu a doo karoserie jsem vyříznul otvor pro lepší chlazení motoru. Důvod prodeje, nemám na něj čas a je škoda aby doma jen ležel. Více foto mohu zaslat na mail.

Galerie k inzerátu - Hpi Bullet ST 3.0

Odpovědět na inzerát Hpi Bullet ST 3.0

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK