High-End airbrush pistole SATAgraph™ 2

Editovat/smazat/topovat »

High-End airbrush pistole SATAgraph™ 2

Cena:4 250 Kč
Datum vložení:08.12.2017 21:04
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Spitzer
Telefon:42060880639

Odpovědět na inzerát »

Prodám High-End airbrush pistoli SATAgraph™ 2 SATAgraph™ 2 je vybaven Double-Action systémem pro jemnou kontrolu paprsku střiku. Stlačením spouštěcí rukojeti se dá plynule regulovat množství vzduchu a jejím zatažením množství materiálu. Jak je u SATAgraph™ 2 samozřejmostí, stane se prostým otočením hlavy stříkací pistole o 180 stupňů ze systému s průtokovým kelímkem systém se závěsným kelímkem. Prodám za 4.250Kč, případně nabídněte.

Galerie k inzerátu - High-End airbrush pistole SATAgraph™ 2

Odpovědět na inzerát High-End airbrush pistole SATAgraph™ 2

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK