Gimbal Tarot 2D

Editovat/smazat/topovat »

Gimbal Tarot 2D

Cena:4 000 Kč
Datum vložení:16.05.2015 13:58
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Fogl
Telefon:724258287

Odpovědět na inzerát »

Nabízím bezchybný stabilizační gimbal Tarot 2D. Je speciálně navržený pro sportovní kameru GoPro Hero 3 a 4. Společně s držákem je obsahem balení i dvouvrstvá antivibrační deska pro kvalitní a nerušený záběr. Stabilizační jednotka ZYX využívá, narozdíl od většiny své konkurence, dva 32 bitové ARM procesory. Používal jsem na f450 NAZA-M a přes vysílačku k náklonu. K balení přidám ještě držák na suchý zip, aby se nemusela pořád šroubovat destička k čočce u GoPra.

Galerie k inzerátu - Gimbal Tarot 2D

Odpovědět na inzerát Gimbal Tarot 2D

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK