Futaba T8FG Super 2.4G 14CH FASST Transmitter

Editovat/smazat/topovat »

Futaba T8FG Super 2.4G 14CH FASST Transmitter

Cena:4 500 Kč
Datum vložení:03.07.2019 20:25
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Joshua Sova
Telefon:734741648

Odpovědět na inzerát »

Charakteristika Plně vybavená 14 kanálová počítačová souprava střední třídy s 12 proporcionálními funkcemi a volitelnými dvěma spínanými kanály s modulací Futaba FASST v pásmu 2.4 GHz. Přehledný grafický podsvícený displej s rozlišením 128 x 64 bodů, pokročilé programové funkce, nativní podpora gyr a governorů Futaba včetně gyra pro bezpádlové vrtulníky. Ovládání je zajištěno pomocí dotykového 3D kolečka, ovládání a programování je přehledné a rychlé.

Galerie k inzerátu - Futaba T8FG Super 2.4G 14CH FASST Transmitter

Odpovědět na inzerát Futaba T8FG Super 2.4G 14CH FASST Transmitter

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK