Futaba 3PM - závodní tříkanálová vysílač

Editovat/smazat/topovat »

Futaba 3PM - závodní tříkanálová vysílač

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:17.02.2019 01:38
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jarda Batigol
Telefon:603324063

Odpovědět na inzerát »

Prodám svojí Futabu 3PM včetně přijímače, již pro ní nemám využití. Vysílačka normálně funguje a je maximálně spolehlivá díky modulaci Futaba Fasst 2,4Ghz,takže nehrozí žádné rušení, navíc ještě s velmi rychlou odezvou. Jedná se značkovou závodní tříkanálovou vysílačku s pamětí pro 10 modelů, s možností nastavení 17 parametrů a dvěma režimy přenosu: standardní PPM a vysokorychlostní HRS s latencí pouze 3.0 ms. Osobně Praha Čestlice nebo poštou při platbě předem.

Galerie k inzerátu - Futaba 3PM - závodní tříkanálová vysílač

Odpovědět na inzerát Futaba 3PM - závodní tříkanálová vysílač

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK