Elektromodel EASY kompletně vybavený vč. RC.

Editovat/smazat/topovat »

Elektromodel EASY kompletně vybavený vč. RC.

Cena:1 299 Kč
Datum vložení:12.08.2017 20:31
Kontaktní údaje: 
Jméno:Anngelina70
Telefon:704176651

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den. Dovolíme si vám nabídnout rádiem řízený model EASY od firmy FREEAIR. Model je vyroben z depronu a je díky své kostrukci mimořádně odolný. Rozpětí letadla je 87 cm, délka trupu 78 cm. Pohonem modelu je stejnosměrný motor MIG 280, k modelu dostanete LiPo baterii CARSON 1000 mAh. Letadlo je ovládané čtyřkanálovou RC soupravou která řídí otáčky motoru a směrovku s výškovkou. K nabíjení baterie je výbavě modelu nabíječka a balancer GRAUPNER, k tomu je však třeba přikoupit balanční destičku /adaptér/ který nemáme. Baterii tedy lze dobít, ale bez balanční destičky ji není možné vybalancovat pro její maximální životnost. Pokud máte 8 tužkových baterií, můžete s modelem okamžitě do vzduchu. Model je klidný i pro naučení, ideální jako rekreační. V rukou zkušenějšího pilota je i obratný a vhodný k létání i na menším prostoru. Dostanete všechno co vidíte na fotografiích. Osobní předání v Plzni. Model je i poslatelný ale ne dobírkou. Díky za zájem.

Galerie k inzerátu - Elektromodel EASY kompletně vybavený vč. RC.

Odpovědět na inzerát Elektromodel EASY kompletně vybavený vč. RC.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK