E-revo mamba montser

Editovat/smazat/topovat »

E-revo mamba montser

Cena:13 000 Kč
Datum vložení:28.06.2016 09:15
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miroslav Pechouš
Telefon:776540666

Odpovědět na inzerát »

Prodám tento model E-reva s combem mamba monster od castle creations regulátor je zvodotěsněný a ošetřený proti vpadnutí kamenů. k autu přidávám 2 lipo baterie 2x 2S 5200mah dále několik náhradních dílů + další sadu kol s gumama (kola obutá na e-revu jsou klasicke velikosti s bílím diskem jsou neoriginal o něco větsí) e-revo jsem před nějakou dobou rozebral vyčistil a od té doby s ním nejezdím neni čas. Jako bonus mohu přidat 3 kastle leží mi doma ale nejsou na e-revo foto mohu zaslat.

Galerie k inzerátu - E-revo mamba montser

Odpovědět na inzerát E-revo mamba montser

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK