E-Firestorm 10T FLUX RTR komplet

Editovat/smazat/topovat »

E-Firestorm 10T FLUX RTR komplet

Cena:6 900 Kč
Datum vložení:22.08.2014 12:07
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Hauser
Telefon:608822096

Odpovědět na inzerát »

Prodám téměř neježděný kompletní set se vším všudy: E-Firestorm 10T FLUX RTR + Setový volant HPI-racing TF-1 + Volant 2,4GHz Ansmann Racing W3 + Nabíječka Turnigy ACCUCELL 6 + Homemade zdroj k LiPO nabíječce AXIMA + 2x LiPO baterie Turnigy 5.0 + 8x baterka do volantu nabíjecí ENI_TIME 2000mAh + FOMEI nabíječka na AA+AAA baterie + doplňky (originální nářadí, nárazníky T-Bone, “ponožky” Badhorsie na tlumiče, signalizátor podbití baterie při provozu…). Z důvodu málo využívaného koníčku prodávám skoro neježděné autíčko včetně všeho, co je potřeba k jeho provozu. Vše, co je součástí inzerátu, jsem koupil jako nové před dvěma lety. Auto jezdilo cca 10x na asfaltu a na trávě, tomu odpovídá i počet nabití baterií a použití všeho vybavení. Součástí prodeje je i originální krabice, manuály, zkrátka vše zachovalé a čisté, nic nechybí. Snažil jsem se nafotit vše tak, aby to odpovídalo skutečnosti a podotýkám, že vše funguje! Na bateriích a nabíječce jsou profíkem napájené XT konektory, které má HPI defaultně. Vše skladováno v suché v original balení a v bublinkových foliích ve skříni v nekuřáckém bytě. AUTO: HPI E-Firestorm 10T FLUX RTR (červená šasi) brushless. Neoježděné pneu, od začátku “ponožky” Badhorsie (náhradní nepoužité přihodím darem) na tlumičích a nárazníky originál T-Bone. Auto je čisté a celé, nikde nic nechybí. Šasi je v rámci možností zachovalá, nikde není prasklá, sem tam odřenina. Spodek auta je díky nárazníkům prakticky nepošrábán. Motorek bez poskvrnky, tlumiče taktéž, všechna serva 100%. VOLANT: (Součástí je nikdy nepoužitý setový volantík.) 2,4GHz Ansmann Racing W3, nový, použitý 10x, vše funguje. NABÍJEČKA LIPO: TURNIGY ACCUCELL 6 50W 6A, nová, skvělá, se všemi potřebnými režimy. V originální krabičce a s konektory. ZDROJ: Profíkem customizovaný AXIMA, funguje jak má. LiPO baterie: 2x TURNIGY 5.0, 20-30C 5000mAh, 2cell 7,4V, hardcase. Počet nabití cca 10, přepájené konektory na XT, udržované ve stavu STORAGE! AA baterie do volantu: 8x nabíjecí NI-MH Eni Time, 1,2V, min. 2000mAh. Nabité jsou cca 2x. NABÍJEČKA na AA/AAA baterie: FOMEI SuperFast, 1-4 Ni-Cd / Ni-MH, s větrákem a ochranou proti přehřátí + autoadaptér. DOPLŇKY: Manuály, XT konektory, DG konektory, originální nářadíčko, náhradní šroubky, + signalizátor vybití baterie při provozu!

Galerie k inzerátu - E-Firestorm 10T FLUX RTR komplet

Odpovědět na inzerát E-Firestorm 10T FLUX RTR komplet

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK