Dron Hubsan X4 s HD kamerou

Editovat/smazat/topovat »

Dron Hubsan X4 s HD kamerou

Cena:1 290 Kč
Datum vložení:28.03.2019 18:47
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji malý a zábavný model kvadrokoptéry s videokamerou, dalekým dosahem a LED diodami. Dron létá stabilně a lze s ním snadno manévrovat. Pracuje na frekvenci 2.4 GHz, která přináší mnoho výhod, jednou z nich je větší dosah.Hubsan X4 ve verzi Mini je novou verzí kvadrokoptéry, nyní v menších rozměrech. Přestože představený model nepatří k těm největším dokáže stejně dobře upoutat a zabavit! Dostane vás buď efektními LED diodami nebo svou kamerou. Fotoaparát instalovaný na této kvadrokoptéře disponuje 0,3 mpx rozlišením, na zachycení krátkých adrenalinových momentů, tak zcela dostačující.Záznamy se průběžně ukládají na Micro SD kartu, tím později uživatelé dostávají možnost si jednotlivá videa a snímky přehrát ne počítači nebo televizi. Zmíněnou kamerou to však nekončí, naopak začíná! Model tvoří lehký rám, ten zaručuje hbitost a rychlost, téměř okamžité reakce. Jako ostatní modely se čtyřmi motory se i tento vyznačuje stabilitou a velmi dobrými letovými schopnostmi a manévrovatelností. Hubsan pracuje na 2.4 GHz frekvenci a 4 kanálech, lze tak létat všemi směry a provádět ve vzduchu akrobatické kousky. Technické specifikace modelu: 4x Motory a rotory Frekvence: 2.4GHz 4 kanálové dálkové ovládání Baterie: 3.7V 380mAh Doba letu: cca 7 minut Doba nabíjení: cca 40 min Rám o nízké hmotnosti modelu Fotoaparát: 0,3 MP Pořizování záběrů na MicroSD kartu V originálním balení, aktuální do smazání.

Galerie k inzerátu - Dron Hubsan X4 s HD kamerou

Odpovědět na inzerát Dron Hubsan X4 s HD kamerou

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK