Dron DJI Inspire 1

Editovat/smazat/topovat »

Dron DJI Inspire 1

Cena:32 900 Kč
Datum vložení:07.02.2019 22:44
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel
Telefon:721631161

Odpovědět na inzerát »

POPIS DJI Inspire 1 je profesionální kvadrokoptéra vybavená 4K kamerou X3, Zenmuse 3-osou stabilizací a polohovatelnými rameny z materiálu na bázi karbonových vláken, která pro kameru vytváří ničím nerušené 360⁰ zorné pole. Multikoptéra disponuje vyspělým vizuálně-pozičním systémem VPS, třemi letovými režimy a mnoha dalšími přidruženými funkcemi, které činí létání ještě snazší. Pokročilá video přenosová technologie DJI Lightbridge je zabudována přímo do dálkového ovládání a má dosah až 5 km. Celková doba letu dronu je až 18 minut, nejvyšší rychlost 22 m/s.Mnoho příslušenství. Rychlé jednání sleva.

Galerie k inzerátu - Dron DJI Inspire 1

Odpovědět na inzerát Dron DJI Inspire 1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK