DJI Phantom II, Gimbal Zehmusse H3 3d, velké přísl

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom II, Gimbal Zehmusse H3 3d, velké přísl

Cena:5 500 Kč
Datum vložení:18.11.2019 19:33
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ladislav Sibera
Telefon:605212536

Odpovědět na inzerát »

Prodam dron Phantom II, instalovaný gimbal Zehmuse H3 3D pro kameru GoPro hero 3 a 4, dron má doplněný interní OSD od DJI pro zobrazení letových údajů. Včetně veškerého vybavení. Video monitor s integrovaným přijímačem videa, videovysílač v dronu, držák monitoru, nabíječka monitoru, originál hliníkový kufr, nabíječka baterií do sítě 220 V, nabíječka z auta, nabíjecí box pro 3 baterie, dálkový přenos videa, originál clona pro monitor videa, závěsný držák pro monitor videa se clonou. Opravdu velké příslušenství. Vše je v pořádku. Originál baterie. Prodám jako komplet.

Galerie k inzerátu - DJI Phantom II, Gimbal Zehmusse H3 3d, velké přísl

Odpovědět na inzerát DJI Phantom II, Gimbal Zehmusse H3 3d, velké přísl

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK