DJI Phantom 4 Pro - záruka, baterie navíc+iPad Air

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom 4 Pro - záruka, baterie navíc+iPad Air

Cena:33 333 Kč
Datum vložení:06.05.2018 16:17
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Pavlíček
Telefon:704111119

Odpovědět na inzerát »

Prodám DJI Phantom 4 PRO, viz foto. Dron je minimálně letany, v záruce u Telinku do 12/2018. Kompletní balení, dron, faktura, návod,nabíječka, sada nepoužitých vrtulí. Přidám náhradní baterii z Phantomu 4 a tablet iPad Air. Co jsem si pořídil Mavic,tak s ním neletám. Možnost předvedení a osobního předání v Plzni. Komplet včetně iPadu za 33333 kč, ale dohoda o ceně možná kontakt tel.: 704 111 119 Nová kamera je osazena 1-palcovým 20-megapixelovým snímačem, který je schopný natáčet 4K/60fps video a pořizovat sekvenční fotografie při 14 snímcích za vteřinu. Konstrukce ze slitin titanu a hořčíku zvyšuje tuhost trupu a snižuje hmotnost. Systém FlightAutonomy doplňuje dvojici zadních obrazových čidel a infračervené senzory, Phantom 4 Pro tedy vnímá okolí v pěti směrech a je schopen se vyhýbat překážkám ve čtyřech směrech.

Galerie k inzerátu - DJI Phantom 4 Pro - záruka, baterie navíc+iPad Air

Odpovědět na inzerát DJI Phantom 4 Pro - záruka, baterie navíc+iPad Air

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK