Digitální mikro servo Bluebird BMS-385DMAX, 4.7Kg

Editovat/smazat/topovat »

Digitální mikro servo Bluebird BMS-385DMAX, 4.7Kg

Cena:490 Kč
Datum vložení:07.09.2016 20:14
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Strachota
Telefon:608183348

Odpovědět na inzerát »

Prodám toto nové digitání servo, které jsem chtěl využít na projekt trikoptéry, ale nedostal jsem se k tomu. Mechanika serva je díky kompozici z uhlíkových vláken schopna vydržet velkou míru síly. Servo se automaticky učí signál z vysílače, aby přijalo signál ve všech případech. Procesor serva obsahuje vyrovnávací paměť signálu a bezpečnostní funkce. Točivý moment: 4,7 Kg, Rychlost reakce: 0.13 vteřin, Napětí: 4.8-6V. Osobní předání v Praze, nebo odeslání poštou.

Galerie k inzerátu - Digitální mikro servo Bluebird BMS-385DMAX, 4.7Kg

Odpovědět na inzerát Digitální mikro servo Bluebird BMS-385DMAX, 4.7Kg

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK