Cat pásový bagr

Editovat/smazat/topovat »

Cat pásový bagr

Cena:12 000 Kč
Datum vložení:12.01.2018 14:37
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Cat D
Telefon:775112348

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji model pásového rypadla v měřítku 1:16 Model disponuje kouřovým modulem,zvukovým modulem,osvětlením. Napájení stroje je zajišťeno aku článkem 7,4V Lipoly 1200Mah. Ke stroji radio ve frekvenci 2,4Ghz.. Stroj je v provedeni CELOKOV zdvih břemene 3kg materialu.. Všechny pohyby stroje jsou autentické jako reálný stroj... Žádná hračka na dálkové ovládání.. Ke stroji náleží příslušenství v podobě bouracího kladiva a třídicího drapáku... NOVÉ!!

Galerie k inzerátu - Cat pásový bagr

Odpovědět na inzerát Cat pásový bagr

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK