Axial Wraith

Editovat/smazat/topovat »

Axial Wraith

Cena:0 Kč
Datum vložení:13.02.2018 21:26
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Kapsa
Telefon:775737986

Odpovědět na inzerát »

Prodám precizně sestavenou KIT verzi modelu Axial Wraith Spawn. Zakoupen 05/2017. Model je vybaven osvětlením a opláštěním lexanovými panely. Nenabarvená kastle Spawn je součástí balení stejně, jako originální nepoškozená krabice a návod. Model je také vybaven komplet elektronikou regulátor Novak Goat Crawler, motor Axial, silné servo SRT-DL5020 (6,0V): 20,0kg.cm, RC souprava Spektrum DX3.0 s pamětní na 4 modely. Kapotu má otevíravou a prostor pro baterii je vytvořen vepředu. Origilální zadní umístění je samozřejmě také možné. Model je velmi málo ještěný, přibližně 2 km na klidné expedici na dovolené, nikdy nebyl ve vlhku. K model přidám také lexanové podběhy RC4WD jeko ochranu před nečistotami. Zatím jsem je netihl namontovat. Auto prodávám, protože jsem dostal k Vánocům jiné. Cena je 12.000,- Kč nebo 6.000,- bez elektronky.

Galerie k inzerátu - Axial Wraith

Odpovědět na inzerát Axial Wraith

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK