5x RC vrtulník

Editovat/smazat/topovat »

5x RC vrtulník

Cena:500 Kč
Datum vložení:13.10.2019 10:07
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš
Telefon:0123456789

Odpovědět na inzerát »

Prodám modely viz foto. cena za komplet. 2x WL Toys S626 (set 2ks soubojových vrtulníků v každém balení) + MJX T-53 + Nine Eagles Galaxy 3 (kvadrokoptéra) + Rayline LH-1302 .... modely WL, MJX, Rayline jsou nové, ale mohou mít KO baterku (některé nevybalené, jiné vystavené na poličce) ... Galaxy létaný a měl by být též OK, jen bez akumulátoru. Prodávám za symbolickou cenu pro někoho, kdo si s nima umí pohrát = podívat se v jakém stavu je baterka, umí si koupit na aliexpressu za pár korun novou, vyměnit ji a létat.

Galerie k inzerátu - 5x RC vrtulník

Odpovědět na inzerát 5x RC vrtulník

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK