3D tiskárna Draken na detailní modely

Editovat/smazat/topovat »

3D tiskárna Draken na detailní modely

Cena:20 000 Kč
Datum vložení:30.11.2017 14:47
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš CeneK
Telefon:608771230

Odpovědět na inzerát »

Prodám krátce používanou DLP 3D tiskárnu bez DLP projektoru (možnost použít běžný Full HD 1080p 1920×1080 projektor domácího kina). Určena je k výrobě přesných, detailních modelů (šperky, modeláři). Využívá principu vytvrzování fotocitlivé pryskyřice běžným filmovým projektorem domácího kina. K tiskárně zdarma přidám UV vytvrzovací komoru, náhradní nádrž na pryskyřici, stavební platformu a sadu pryskyřic. Tiskárnu je již rok nevyužitá, neboť jsem změnil technologii výroby.

Galerie k inzerátu - 3D tiskárna Draken na detailní modely

Odpovědět na inzerát 3D tiskárna Draken na detailní modely

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK