2x Orage R720X V2 (s.bus) DSMX, telemetrie

Editovat/smazat/topovat »

2x Orage R720X V2 (s.bus) DSMX, telemetrie

Cena:500 Kč
Datum vložení:01.02.2019 20:25
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Přikryl
Telefon:606 666 128

Odpovědět na inzerát »

Prodám dva nové telemetrické sedmikanálové přijímače R720X (DSMX) ve variantě s.bus (sběrnice je vyvedena na bind konektoru). Takže krom 7 std pwm výstupů je na bind konektoru ještě všech 12 sériově. Než jsem je stihl do něčeho zabudovat, tak jsem vyměnil systém za jiný. Přijímače jsou pouze vyzkoušené, z telemetrie jsem zkoušel akorát RSSI. I jednotlivě. Cena 500 Kč/kus + případné poštovné. Optimální je osobní převzetí v Brně.

Galerie k inzerátu - 2x Orage R720X V2 (s.bus) DSMX, telemetrie

Odpovědět na inzerát 2x Orage R720X V2 (s.bus) DSMX, telemetrie

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK