1:8 Nitro Monstertruck MTA4 Sledge Hammer S50 4WD

Editovat/smazat/topovat »

1:8 Nitro Monstertruck MTA4 Sledge Hammer S50 4WD

Cena:7 500 Kč
Datum vložení:13.12.2016 17:25
Kontaktní údaje: 
Jméno:Electro24.cz
Telefon:607579127

Odpovědět na inzerát »

• S DOKLADEM A ZÁRUKOU! • Silný a rychlý monster truck 1:8 4WD s motorem 8,2ccm s roto startérem, dvoustupňovou převodovkou a zpátečkou. Smontovaný RTR model. Karoserie oranžová. Sledge Hammer S50 je vylepšená verze tolik úspěšného Monster Trucku MTA-4 a i když nový model S 50 konstrukčně vychází ze svého staršího bratra je opravdu se nač těšit, protože "es-padesátka" svými jízdními vlastnostmi a výkonem převálcuje každou konkurenci. Součástí je systém dálkového ovládání Jaguar. Na první pohled se může zdát, že model se prakticky nezměnil, ale opak je pravdou a nejdůležitější úpravy se týkají důležitých mechanických částí podvozku. Základ zůstal až na drobné změny stejný, ale S50 má zcela novou převodovku s kovovými převody, vylepšené tlumiče a poloosy, tlumič výfuku, nové brzdy, unašeče kol, vzduchový filtr, ocelové kolo stálého převodu a mnohé další úpravy. K pohonu je použit výkonný motor PRO-50BK o obsahu 8.2ccm !!!, který je navíc vybavený unašečem pro RotoStart. Ten je součástí dodávky, takže startování motoru se stane hračkou i pro méně zkušené modeláře. Model je dodáván kompletně sestavený a vybavený RC soupravou Jaguar. - 100% sestavený model - Motor PRO-50BK o obsahu 8,2ccm s unašečem pro rotostart - Namontovaná tříkanálová RC souprava Cougar PS3 - Dvoustupňová převodovka se zpátečkou - Osm olejových tlumičů s dlouhým zdvihem - Nalakovaná karoserie - Chromované disky a nalepené pneumatiky s universálním vzorkem Obsah balení - 1:8 RC model auta Nitro Monstertruck Thunder Tiger MTA4 Sledge Hammer S50 4WD RtR - Systém dálkového ovládání Jaguar - Instrukce - Startovací zařízení pro rotostartér není součástí balení! Poznámka Stav: Několikrát předveden při jízdě.

Galerie k inzerátu - 1:8 Nitro Monstertruck MTA4 Sledge Hammer S50 4WD

Odpovědět na inzerát 1:8 Nitro Monstertruck MTA4 Sledge Hammer S50 4WD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK