Tatra T813 trial

Editovat/smazat/topovat »

Tatra T813 trial

Cena:99 000 Kč
Datum vložení:02.07.2020 10:05
Okres:Olomouc
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Opletal
Telefon:737237641

Odpovědět na inzerát »

Prodám jedinečný podvozek T813, který se dále prodává na webových stránkách RCTATRA a tam najdete veškerý popis. Podvozek má pořadové číslo 1 a byl stavěn jako prototyp pro vlastní potřebu s vojenskou nástavbou (viz foto na stránkách). Jelikož více vymýšlím a stavím, než jezdím, nástavbu jsem prodal a začal stavět na tomto podvozku verzi T813 trial, dle předlohy skutečného speciálu JANSA. V současné době mám další projekt a proto prodávám podvozek s vlastně navrženou kabinou a nástavbou (vše viz foto). Jen vážní zájemci, vše ostatní po telefonu. Případná dohoda možná.

Galerie k inzerátu - Tatra T813 trial

Odpovědět na inzerát Tatra T813 trial

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK