reichard motorsport cumulus

Editovat/smazat/topovat »

reichard motorsport cumulus

Cena:8 500 Kč
Datum vložení:25.11.2019 14:45
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Lindovský
Telefon:737400640

Odpovědět na inzerát »

Nabízím model elektrického větroně Cumulus F5J. Jsem druhým majitelem. S modelem jsem nikdy neletěl žádnou soutěž a model je stále vybaven znaky minulého majitele. Bohužel na soutěžní lítání nemám čas. Instalované vybavení: motor Mega RC 400 F5J; regulátor - Castle Talon 35A - velký BEC; servo Dymond D60 - směrovka, výškovka; servo Dymond D47 - klapky, křidélka; dále výškoměr Alti s ext.klávesnicí a standbox na převoz modelu. K modelu přiložím 2 bateriové paky Dualsky 1300 7,4.Model F5J. Koupil jsem asi před 3 roky jako lítaný od té doby 2x ve vzduchu. Prodávám jako komplet se vším. Je k němu i výškoměr. Případně nabídněte cenu.

Galerie k inzerátu - reichard motorsport cumulus

Odpovědět na inzerát reichard motorsport cumulus

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK