Rc model se spalovacím motorem

Editovat/smazat/topovat »

Rc model se spalovacím motorem

Cena:0 Kč
Datum vložení:30.07.2022 11:02
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Luboš Vymětal
Telefon:722765638

Odpovědět na inzerát »

Zdravím prodám, nabízím kombinaci rc modelu se spalovacím motorem. Model je objednán z Číny. Jízdní vlastnosti jsou vynikající, model jede rychlostí až 50 -60 km. Ovládání řízení je přesné, serva řízení reagují na sebemenší pohyb dálkového ovladače, tak i rychlostní spoušť na přidávání plynu a servo brzdy. Model má pestrou, hezky barevnou kastlu. Starování je za pomoci tahového startéru. K modelu jsou dvě žhavící svíčky a náhradní baterie do ovladače + palivo. Model má jedinou vadu, po vyjetí paliva z nádrže nejde nastartovat. Motor se zavzdušní a ztratí tlak. Bude potřeba investice pro zdokonalení modelu a pro opravu tohoto nedostatku. Model prodávám z důvodu nevyužití a s nedostatkem znalostí. Pro údržbu a seřizování. Pro rychlejší a přesnějsí domluvu a informace tel: 722765638

Galerie k inzerátu - Rc model se spalovacím motorem

Odpovědět na inzerát Rc model se spalovacím motorem

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.