Podvalník 1/10

Editovat/smazat/topovat »

Podvalník 1/10

Cena:2 000 Kč
Datum vložení:07.10.2021 16:29
Okres:Benešov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Jirák
Telefon:720167307

Odpovědět na inzerát »

Prodám podvalník pro převoz RC modelů aut. Konstrukce podvalníku je z karbonových profilů a plastu. Nájezdové rampy jsou kovové a karbon. profily. Nápravy jsou tuhé a celokovové. V modré bedně v přední části je uloženo příslušenství, 2x zarážky pod kola, 2x stahovací popruh a 2x gumový popruh pro přichycení nákladu. Model má rozměry: délka i s vojem 700 mm, šíře 290 mm. Vnitřní rozměry jsou pro rozvor náprav až do 320 mm a šíře je 215 mm. Rozměry nájezdových ramp jsou délka 330 mm a šíře 50 mm. Možnost převážení i závodních modelů k vůli délce ramp. Ukázáno na poslední fotografii.

Galerie k inzerátu - Podvalník 1/10

Odpovědět na inzerát Podvalník 1/10

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK