Messerschmitt BF-109 ARF

Editovat/smazat/topovat »

Messerschmitt BF-109 ARF

Cena:4 499 Kč
Datum vložení:02.06.2022 12:44
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jitka Jelínková
Telefon:607124151

Odpovědět na inzerát »

Nový, nevybalený. Originál v krabici. ARF model známé německé stíhačky z 2. světové války určený pro pohon elektromotorem řady "600".Obsah balení Potažený trup, potažené křídlo a ocasní plochy, laminátový nabarvený motorový kryt, plasové výlisky, bižuterie pro dokončení modelu, návod ke stavbě. Neobsahuje podvozek. Popis ARF model známé německé stíhačky z 2. světové války určený pro pohon elektromotorem řady "600". Velmi atraktivní model má klasickou dřevěnou konstrukci a je potažen fólií Oracover s natištěnou kamufláží. Model je ve velmi rozpracovaném stavu a dokončení je otázkou krátkého času. Technické údaje Rozpětí: 1200 mm Hmotnost: 1450 g Motor: "600" Baterie: 8 článků 2000 mAh Funkce: výškovka, křidélka, motor Doporučujeme koupit RC soupravu min. 4 kanálovou, serva, AC motor Outrunner, regulátor min. 40A, 3-4 čl. LiPol, nabíječ, vrtuli.

Galerie k inzerátu - Messerschmitt BF-109 ARF

Odpovědět na inzerát Messerschmitt BF-109 ARF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK