karoserie, RC LED modul, tlumiče, servo,FLYSKY GT5

Editovat/smazat/topovat »

karoserie, RC LED modul, tlumiče, servo,FLYSKY GT5

Cena:2 399 Kč
Datum vložení:21.02.2021 11:06
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan
Telefon:111111111

Odpovědět na inzerát »

Karoserie Ford Bronco v měřítku 1/10. Vhodná pro Axial SCX10 / Traxxas TRX4 nebo všechny expediční podvozky s rozvorem 313mm. Nová,nesložená,materiál ABS,, maketové doplňky, střešní nosič. cena 2.399,- Praha nebo Zásilkovna.................................................................................................... Nový světelný modul 12ks LED s návodem. Nastaveno v základu na svícení slabými pozičními světly při stání a zadních lamp, při rozjezdu se k tomu rozsvítí hlavní světlomety. Při zatočení se aktivuje směrové světlo na příslušné straně vpředu i vzadu. Při jízdě před a prudkém přechodu do zpětného chodu (brzdění) zesílení zadních červených světel. Propojeno jednoduše do přijímače přes dva "V" kabely (součástí). Další fukce v podobě několika variant stroboskopů, trvalé svícení všeho, nebo různé mixy. Vstupní napětí (v): 4,8 - 6V DC, Pracovní proud: 100 mA, 389,- Praha nebo Zásilkovna ............................................................................................................ Nevyužitá, nová sada 4ks tlumičů, ideální pro AXIAL SCX 10 a těžší hmotnosti karoserií (silnější zvih). Šroubovatelná nádoba na olej. Rozteč šroubů 9,5 cm. 690,- Praha nebo Zásilkovna ............................................................................................................ Nové nepoužité 25Kg digitální servo, vodotěsné, kovové, kovová nastavitelná páka 25T. Standardní velikost 40 * 20 * 40.5mm hmotnost 67g. Vhodné pro expediční modely. 399,- Praha nebo Zásilkovna............................................................................................................Nová, nepoužitá, volantová RC souprava Flysky FS-GT5 s přijímačem FS-BS6, který má vestavěnou gyro stabilizaci systému. Ovládat se dá 6 kanálů (plynová páka, volant, tlačítko na rukojeti on/off, třípolohový spínač na rukojeti, dva otočné kanály na vrcholu vysílače), paměť na 20 modelů, funkce crawl mód (rozdělení dle náprav, které zatáčí), dvojí výchylky, expa, omezení max. výchylek, funkce ABS motoru (3 režimy), fail safe, vestavěný zvukový a vibrační alarm, napájení 4x AA nebo 2s Lion/Lipol (není součástí). Vhodná pro RC auta a lodě, uživatelsky jednoduchá a spolehlivá značka.

Galerie k inzerátu - karoserie, RC LED modul, tlumiče, servo,FLYSKY GT5

Odpovědět na inzerát karoserie, RC LED modul, tlumiče, servo,FLYSKY GT5

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK