Himoto Monster 1:10

Editovat/smazat/topovat »

Himoto Monster 1:10

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:10.01.2020 17:18
Kontaktní údaje: 
Jméno:Štěpán Čihánek
Telefon:733219902

Odpovědět na inzerát »

Himoto HI2101 vše na autě původní, kromě upgradu Motoru a Regulátoru. Auto 2x za celou dobu bourané Po prvním střetu jen vizuální škody viz. Foto předního nárazníku (Podomácku vyrobený nárazník s hliníku). Po druhém incidentu a také posledním urvaný šroub na kterém se uchycuje kolo ( cena šroubu na netu je cca 90kč a výměna trvá asi 5min) Jinak je auto naprosto spolehlivé a hlavně živé, také se na něm dělaly pokusy s LED světly a tudíž je auto po bocích podvozku osvětleno a napájeno na klasické 9V baterky. Motor a regulátor po Upgradu - HobbyWing Ezrun 35A-SL Combo Auta se zbavuji, jelikož na něj nemám čas a je mi líto když se na něj jen práší a nejezdí se s ním. Obsah Balení Viz. Fotky

Galerie k inzerátu - Himoto Monster 1:10

Odpovědět na inzerát Himoto Monster 1:10

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.