Expediční, celokovový, dvourychlostní model

Editovat/smazat/topovat »

Expediční, celokovový, dvourychlostní model

Cena:13 000 Kč
Datum vložení:16.02.2022 14:32
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Adam
Telefon:602494453

Odpovědět na inzerát »

Prodám mnou stavěný, celokovový, dvourychlostní expediční model na základě podvozku Axial SCX. Duralový podvozek, duralové olejové tlumiče MEX, dálkově ovládaná celokovová dvourychlostní převodovka, 20 kg vodotěsné servo, duralové CNC nápravy s uzavřeným diferenciálem + sadu na otevření, ocelové kvalitní HD kardany, ocelové nárazníky + zahrádka, příprava pro osvětlení, kovová kola atd. Model je minimálně jetý, nikdy nebyl v bahně vše 100% funkční, krásné maketové chování při jízdě - neposkakuje. Prodávám komplet s vysílačem a 2x LiPo aku 5000mAh a 6000mAh, po dohodě různé další díly.

Galerie k inzerátu - Expediční, celokovový, dvourychlostní model

Odpovědět na inzerát Expediční, celokovový, dvourychlostní model

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK