Dron s kamerou Walkera QR X350PRO

Editovat/smazat/topovat »

Dron s kamerou Walkera QR X350PRO

Cena:4 450 Kč
Datum vložení:03.02.2023 17:28
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dalibor Svoboda
Telefon:+420602785258

Odpovědět na inzerát »

Dron je nelétaný jen rozbalený a vyzkoušený. Vysílač DEVO F7 s FPV monitorem vysílá na 2,4GHz s modulací DSSS. Přenos je velmi odolný vůči rušení. Dron je vybaven přijímačem Devention RX705, který umožňuje přenos telemetrických informací o poloze GPS a napětí baterie dronu do vysílače. Ve vysílači si můžeme nastavit limit napětí vybití baterie pro varovaní zvukem a vibracemi vysílače. Gimbal dronu zajistí, že nahrávaná videa jsou nádherně plynulá a neroztřepaná. Kamerku iLook dronu lze nahradit kamerou GoPro 3 nebo 4 s FPV vysílačem. Ke dronu jsou dvě pečlivě udržované baterie a několik náhradních dílů. Lze poslat Zásilkovnou (nadrozměr) za 130,-

Galerie k inzerátu - Dron s kamerou Walkera QR X350PRO

Odpovědět na inzerát Dron s kamerou Walkera QR X350PRO

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.