DJI SPARK - Dron

Editovat/smazat/topovat »

DJI SPARK - Dron

Cena:10 500 Kč
Datum vložení:27.12.2019 10:19
Okres:Karviná
Kontaktní údaje: 
Jméno:Daniel Papik
Telefon:722163836

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, rozhodl jsem se prodat svého drona DJI SPARK z důvodu nevyužití. Dron je v bílé barvě a bez škrábnutí, v balení dokupované náhradní vrtule, druhá baterie, ovladač a celé je to zabalené ve vychytaném přenosném obalu. :-) Létán opravdu jen málo-krát proto se ho zbavuji, ovšem na dovolenou byl super. 2 Baterky fakt vystačí. Preferuji osobní předání. Při zaslání poštou bych nerad řešil že se dron ztratil cestou nebo došel ve špatném stavu.

Galerie k inzerátu - DJI SPARK - Dron

Odpovědět na inzerát DJI SPARK - Dron

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK