záznam letů - Flytrex Core 2 v2.0

Editovat/smazat/topovat »

záznam letů - Flytrex Core 2 v2.0

Cena:800 Kč
Datum vložení:12.04.2016 05:54
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel IZERA
Telefon:604661094

Odpovědět na inzerát »

První černá skříňka pro multikoptéry - během každého letu ukládá data jako GPS polohu, rychlost, výšku, vzdálenost, teplotu a další na microSD kartu. Spolu s doplňující on-line službou Flytrex mohou piloti logovat a spravovat detailní údaje o každém svém letu, analyzovat své pilotní dovednosti a zlepšení, mít přehled o svých výkonech, získávat virtuální odznaky za různé výkony, vyzívat ostatní piloty z celého světa nebo najít nejbližší kolegy. Zařízení je kompatibilní s modely DJI Phantom 2 a Phantom 2 Vision+ a Yuneec Q500. Pro konkrétní model je nutné dokoupit kompatibilní kabelovou redukci. V setu dodávám kabel k zapojení na DJI. Nechám včetně 2GB microSD karty. Chip je velký jako dvoukoruna, tedy vejde se kamkoli. Zapojení je snadné.

Galerie k inzerátu - záznam letů - Flytrex Core 2 v2.0

Odpovědět na inzerát záznam letů - Flytrex Core 2 v2.0

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK