XRAY XB4 - 16

Editovat/smazat/topovat »

XRAY XB4 - 16

Cena:6 850 Kč
Datum vložení:11.09.2018 13:43
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miroslav Matoušek
Telefon:603855173

Odpovědět na inzerát »

Nabízím podvozek závodní buggy 1:10 4WD včetně střídavého senzorového motoru ABSIMA-7,5 a serva SAWOX, auto udržováno, pravidelný servis, ježděno v hale na koberci a na astru, středové výstuhy plata opatřeny karbonem, středový planetový dif. alu stavitelné tlumiče, 14mm unašeče kol, karoserie, křídlo, 2 sady kol, krabice, manuál, po domluvě mohu přidat ještě aku shortpack 4500mAh a další sady kol, Předání v Praze, popř. poštou.

Galerie k inzerátu - XRAY XB4 - 16

Odpovědět na inzerát XRAY XB4 - 16

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK