Xray M18MT off road

Editovat/smazat/topovat »

Xray M18MT off road

Cena:3 800 Kč
Datum vložení:18.07.2015 20:08
Kontaktní údaje: 
Jméno:M
Telefon:7

Odpovědět na inzerát »

Prodám model xray, označení podvozku M18MT, podvozek v měřítku 1:18. Součástí modelu je střídavý regulátor a motor, regulátor na 30A trvale, 2-3 články lipol, možno použít i NiMH a Nicd články. Součástí motor 4200ot/V, průměr 20mm, délka 30mm, motor na 2-3 články lipol, možno použít i NiMH a Nicd články. Na modelu je několik tuning dílů: přední kovové poloosy, kovové pastorky, přední kuličkový diferenciál, kovové náboje kol na všech kolech (4kusy), Model kompletně v ložiskách. Součástí modelu je servo Hitec s kovovými převody, dále náhradní nové servo s kovovými převody, osvětlená karoserie, pastorky a nějaké další drobnosti. Zdarma přidám 2x lipol 2s a 1x lipol 1s na osvětlení karoserie a ochranný obal na lipol. Model je v pořádku, stačí vložit příjmač a jet. Cena 3800Kč, další foto a info na mail.

Galerie k inzerátu - Xray M18MT off road

Odpovědět na inzerát Xray M18MT off road

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK