Walkera Infra X - úžasná! BNF

Editovat/smazat/topovat »

Walkera Infra X - úžasná! BNF

Cena:590 Kč
Datum vložení:09.02.2018 18:12
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dalibor Svoboda
Telefon:602785258

Odpovědět na inzerát »

Úžasná! Tato malá kvadra od Walkery je naprosto unikátní a skvělá! Má ultrazvukový systém udržení správné výšky a infra radar na překážky, od kterých se sama odstrkuje. Ideální pro začátečníky! Pokud začínáte, tak obvykle máte problém s tolika kniply, hned je to u stropu a hned to někam padá, a když se vám podaří držet výšku, tak to zas někam letí a ani nevíte, kde je vpředu a kde je vzadu. To tady nehrozí! Výškový systém udrží kvadru ve výšce, podle nastavení kniplu a infra radar, který v situacích kdy prostě nevíte, ježiš co s tím, opravdu hodně pomůže. PS: obě dvě funkce jdou nezávisle na sobě vypínači na desce přijímače vypnout. Zkuste na youtube: SGolHqLatQ8. Stav dronu: nový, nelétaný, motory neběhané, baterka výkonná, prostě TOP Funguje se všemi vysílači DEVO, a pokud máte vysílač s telemetrií třebas 7E 10 8s ..., tak si můžete zobrazit i napětí baterie dronu, a hlídat včasné přistání. Telemetrii to umí!

Galerie k inzerátu - Walkera Infra X - úžasná! BNF

Odpovědět na inzerát Walkera Infra X - úžasná! BNF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK