Vysílačka Spektrum DX5e a model akrobatu

Editovat/smazat/topovat »

Vysílačka Spektrum DX5e a model akrobatu

Cena:2 000 Kč
Datum vložení:31.08.2017 13:35
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Pospíchal
Telefon:776212618

Odpovědět na inzerát »

Vysílačka Spektrum DX5e a model akrobatu Nabízím nepoužívanou vysílačku a model vyrobeného akrobatu z polypropylenu. Letadlo je funkční, ale je těžké a vzhledem k mnoha úpravám padá po křídle. Díky tomu jej prodávám spíše na díly, případně pro nějakého pokročilejšího modeláře, který by byl schopen si jej spravit. Letadlo obsahuje 3 serva, rádio, výbornou Li-Pol baterii a motor Graupner Speed 400. Preferuji osobní předání v Brně a okolí. Je možné odkoupit pouze vysílačku za 1500.

Galerie k inzerátu - Vysílačka Spektrum DX5e a model akrobatu

Odpovědět na inzerát Vysílačka Spektrum DX5e a model akrobatu

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK