Vysílač Spektrum DX9 DSMX Mód 1-4 NOVÝ!

Editovat/smazat/topovat »

Vysílač Spektrum DX9 DSMX Mód 1-4 NOVÝ!

Cena:9 055 Kč
Datum vložení:19.10.2018 08:25
Kontaktní údaje: 
Jméno:Daniel Zvalo
Telefon:+421905 271 884

Odpovědět na inzerát »

Vysílač Spektrum DX9 DSMX; hlasový přenos informací; bezdrátové spojení učitel – žák; Pokročilý software pro 4 typy modů; paměť 250 modelů, programovatelné hlasové výstrahy, bezdrátový trainer Link, integrovaná telemetrie. Black edice. Hlasová funkce, která umí více než 300 frází. Lze například naprogramovat hlášení názvu letového režimu při přechodu z jednoho do druhého. Vysílač hlási telemetrické hodnoty pro napětí, teplotu apod.

Galerie k inzerátu - Vysílač Spektrum DX9 DSMX Mód 1-4 NOVÝ!

Odpovědět na inzerát Vysílač Spektrum DX9 DSMX Mód 1-4 NOVÝ!

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK