Výroba RC osvětlení

Editovat/smazat/topovat »

Výroba RC osvětlení

Cena:400 Kč
Datum vložení:19.03.2019 10:13
Kontaktní údaje: 
Jméno:Luděk
Telefon:608852921

Odpovědět na inzerát »

Nabízím výrobu RC osvětlení pro všechny typy modelů (letadla, lodě, auta, drony,..). Vyrábím osvětlení přímo dle Vašeho přání. Osvětlení je plně přizpůsobeno Vašemu modelu (rozměry, délky kabelů, velikost LED diod, možnosti ovládání...). Můžete si vybrat i z hotových modulů, která naleznete na stránce RCblik. Další informace naleznete i na facebookové stránce @RCblik nebo více informací poskytnu na email či telefon, který je uveden níže. Přikládám úkázku mé tvorby.

Galerie k inzerátu - Výroba RC osvětlení

Odpovědět na inzerát Výroba RC osvětlení

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK