Vyladěný Align T-REX 450 PRO

Editovat/smazat/topovat »

Vyladěný Align T-REX 450 PRO

Cena:5 800 Kč
Datum vložení:17.01.2018 10:19
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Bejvl
Telefon:606525913

Odpovědět na inzerát »

Prodám kompletně odladěný, nikdy nehavarovaný (!) vrtulník T-REX 450 PRO - pádlová rotorová hlava, včetně přepravního kufru. Všekeré díly heli jsou original Align, gyro uprgradováno na Futaba GY401 s ocasním servem Futaba S9257. Na vrtulce je špičkové oboustranně kotvené smykátko. Bez přijímače. Přidám dvě baterie, ovšem starší, na ostřejší létání již stačit nebudou. Důvod prodeje - přechod do třídy 550. Perfektní heli do začátku s vyřešenými "Align mouchami", proto relativně vyšší cena.

Galerie k inzerátu - Vyladěný Align T-REX 450 PRO

Odpovědět na inzerát Vyladěný Align T-REX 450 PRO

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK