Vrtulník T-Rex 700 Super Combo - Benzin!

Editovat/smazat/topovat »

Vrtulník T-Rex 700 Super Combo - Benzin!

Cena:0 Kč
Datum vložení:19.01.2015 12:06
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ladislav Obst
Telefon:732651177

Odpovědět na inzerát »

Nabízím nový nezalétnutý, na zakázku sestavený vrtulník T-REX 700N DFC v tuningovém provedení přestavěný na benzin, což umožňuje menší letové náklady oproti Nitru a mnohonásobně delší délku letu. Helikoptéra je plně sestavena. Plastové díly, které se dodávají v originální stavebnici, byly nahrazeny komponenty z karbonu a leteckého duralu. Vrtulník se skládá z těchto komponentů: 1x Vysokonapěťové střídavé servo Savox SB-2272 MG 1x SV-1272SG HI VOLT digitální servo 3x Vysokonapěťové střídavé servo Savox SB-2271 SG 1x Gyro CGY750 3 osy ( FUTABA ) Motor O.S. Max GT15HZ Výfuk ( tlumič ) O.S. Max GT15HZ Ocasní trubka karbonová matná, T-rex 700DFC CCPM Metal Swashplate, ALIGN - D6CF Alu servo kolečka sada modré, ALIGN – uhlíkové rotorové listy 690 3G - 690mm, ALIGN – uhlíkové listy ocasní vrtulky 105mm, Domeček vrtulky metal T-Rex 700 a další. Balení dále obsahuje: Originální balení pro namontované komponenty, manuál pro helikoptéru, manuál pro Gyro, manuál pro motor, záruční list pro Gyro v délce 24 měsíců, originálně dodávanou ocasní trubku, náhradní přistávací lyžiny 3D v bílé barvě a plastové komponenty, které byly nahrazeny kovovými. Jedná se opravdu o bezvadně sestavený model z téměř nejlepších komponentů. Znalec jistě ocení. Vrtulník je sestaven za cca 71.000,- Kč. Jedná se o nový nezalétnutý vrtulník, všechny komponenty jsou též nové a koupené od českých prodejců. Prohlídka po předchozí domluvě. CENA NEPLATÍ, CENU MI NABÍDNĚTE, JSEM OCHOTNÝ JEDNAT! Pouze osobní předání.

Galerie k inzerátu - Vrtulník T-Rex 700 Super Combo - Benzin!

Odpovědět na inzerát Vrtulník T-Rex 700 Super Combo - Benzin!

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK